Grzegórzecka 77 Mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki

W okolicy nie brakuje sklepów, galerii handlowych (Galeria Kazimierz, C.H. M1 i Galeria Krakowska), punktów usługowych, placówek medycznych i uczelni wyższych. Miłośnicy kultury mogą korzystać z repertuaru słynnego Teatru Variété znajdującego się zaledwie 200 metrów od inwestycji. Z kolei rodziny z dziećmi w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdą cztery żłobki, dwa przedszkola, szkołę podstawową i publiczny, nowoczesny plac zabaw.

Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 77

Działania ruszyły na placach budowy projektów Przemyska Vita, Osiedle Niepołomicka Vita i Szmaragdowy Park II. Łącznie powstanie w tych trójmiejskich przedsięwzięciach 414 mieszkań ulokowanych w siedmiu budynkach wielorodzinnych. Aktywujac E-dostęp, masz możliwość w określonym czasie bądź w określonej ilości, czytać materiały publikowane na naszym portalu [oprócz treści PREMIUM]. Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grzegórzecka 77 – etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Żabka, w odległości 37 m znajduje się Społem, w odległości 143 m znajduje się Carrefour Market. Aktualnie w inwestycji Grzegórzecka 77 w sprzedaży są 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 251 do 276 metrów kwadratowych.

Aktualne mieszkania na sprzedaż

Kalkulacja została opracowana na podstawie reprezentatywnych przykładów ofert dostępnych u naszych partnerów i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. Ostateczne warunki finansowania zależą od decyzji banku i oceny zdolności kredytowej. W jego ramach powstanie 85 lokali mieszkalnych, lokale usługowe oraz garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi i schowkami. Rozpoczęcie budowy planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2022 roku, a zakończenie prac przewidziano na III kwartał 2024 roku. W inwestycji znajdują się mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi oraz metrażach od 25 do 94 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki.

O mieszkaniach

Powierzchnię dodatkową stanowić będą duże balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do lokali na parterze. W inwestycji przewidzieliśmy również miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery zlokalizowana w hali garażowej.

Zdjęcia z budowy

Single docenią bliskość Starego Miasta i Kazimierza – odległość do Rynku Głównego to zaledwie 2 km, którą można pokonać w trakcie kilkunastominutowego spaceru. Z kolei dla rodzin z dziećmi ważne jest sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych, które od Grzegórzeckiej 77 dzieli zaledwie 230-metrowy dystans. W pobliżu osiedla powstaje także Park Grzegórzecki, który w nieodległej przyszłości będzie idealnym miejscem na sąsiedzkie pikniki. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Najbliższy przystanek tramwajowy Teatr Variété z liniami tramwajów nr 1, 14, 22, 62, 74 znajduje się w odległości 320 m. Przystanek autobusowy Francesco Nullo z liniami autobusów nr 662 i 125 jest zlokalizowany w odległości około 480 m od osiedla.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Grzegórzecka 77?

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach. Osiedle Grzegórzecka 77 to projekt grupy deweloperskiej Develia, która realizuje inwestycje komercyjne i mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. W Krakowie deweloper wybudował między innymi osiedla Słoneczne Miasteczko, Centralna Park, Osiedle przy Mogilskiej. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Społem, w odległości 198 m znajduje się Żabka, w odległości 311 m znajduje się Carrefour Market.

  1. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicą alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw.
  2. Deweloper ze stolicy Dolnego Śląska tym razem zamierza zrealizować projekt Augustowska Vita.
  3. Zespół budynków mieszkalnych Grzegórzecka 77 jest budowany w Krakowie.
  4. Ze względu na znakomitą lokalizację – tylko 2 km od Rynku Głównego, 230 metrów od Bulwarów Wiślanych – zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród kupujących.

Grzegórzecka 77 to osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych, realizowane etapowo w Krakowie. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest Główne pojęcia przedsiębiorcy: jakie są szorty dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W odległości 1090 metrów od inwestycji Grzegórzecka 77 – etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Kraków Zabłocie. Zespół budynków mieszkalnych Grzegórzecka 77 jest budowany w Krakowie. Budowa osiedla rozpoczęła się w czwartym kwartale Historia Forex 2013, a dobiegnie końca w wrześniu 2024 roku. Niedaleko stoją gmach Grzegórzecka, zespół mieszkalny Kamienice Wandy oraz budynek Teatr Variete. Grzegórzecka 77 to jedna z największych inwestycji, jakie Develia realizuje pod Wawelem.

Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, zostaną zainstalowane stacje ładowania dla samochodów elektrycznych. Znaczący wpływ na komfortowe warunki życia mieszkańców ma również przemyślany plan całej inwestycji. Przyjazną przestrzeń zapewnią spacerowe alejki, odpowiednie oświetlenie, drzewa, krzewy, kwiatowe rabaty i place zabaw. Dodatkowo, JP Morgan dołącza do Trumid Stałe Platforma dochodowa powstanie ogólnodostępny parking, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym i komórki lokatorskie, a budynki wyposażone zostaną w cichobieżne windy. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki, a na wyższych kondygnacjach loggie, balkony oraz tarasy. Grzegórzecka 77 oferuje szeroki wachlarz mieszkań w przedziale od 29 do 94 m kw.

Z przyjemnością informujemy, że budowa II etapu osiedla „Osiedle Latarników”… Projekt charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz przemyślanymi układami mieszkań. Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań i lokali usługowych w nowo budowanym osiedlu mieszkaniowym Grzegórzecka 77 w Krakowie. Inwestycja Grzegórzecka 77 zlokalizowana jest w Kraków, Grzegórzki, 1,8km od centrum Krakowa. Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grzegórzecka 77 składa się wiele punktów.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *